Privātuma politika

Kas mēs esam

Mūsu tīmekļa vietnes adrese ir: “https://gaysauna.lv”.
Uzņēmums: SIA “Politest”

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs to darām

Datu aizsardzības atruna

SIA “Politest” ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar personu neidentificējošu tīmekļa vietnes apmeklēšanas statistikas datu vākšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot, ja tas būtu nepieciešams šeit noteiktās datu apstrādes nolūkiem, vai ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.

Sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās vietnes sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Jūs izvēlaties, pārlūkojot vietni. Šī informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Šajā vietnē ietvertie raksti var ietvert iegulto saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus, karti utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par Jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā tīmekļa vietnē.

Analītika

Cik ilgi mēs saglabājam jūsu datus

Datu glabāšanas periods ir noteikts 38 mēnešu apmērā. Visi dati, kas ir vecāki par šo termiņu tiek automātiski dzēsti.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.